WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Hakkımızda

Elektrik Isı Elemanları’nın toptan ve perakende lideri Çetinler Rezistans, Halis Çetin’in vizyoner ve yenilikçi bakış açısıyla; birkaç ocak ve soba rezistans teli imalatçısı olarak hizmet vermek üzere 1981 yılında İstanbul Tarlabaşı’nda kuruldu.

Halis Çetin mesleğe ilk olarak 12 yaşında -1974 yılında-, yaz tatillerinde olmak üzere Stefan Baloğlu(nam-ı değer Panos Usta)’nun yanında Krom-Nikel telden rezistans sararak başladı. Panos Usta’nın sağlık sorunları nedeniyle ve Halis Çetin’in ticaret tutkusunu fark etmesiyle 1981 yılında imalat dükkânını Halis Çetin devraldı ve Çetinler Rezistans adıyla yoluna devam etti.

Herkes gibi hayatında yol ayrımları bulunan Halis Çetin; 1983 yılında başladığı Balıkesir Üniversitesi’n de ki eğitimini yarıda bırakarak, tercihini tutkusundan yana kullandı.

Ufak bir imalatçı olarak başladığı ticaret hayatına, 1986 yılında İstanbul Şişhane – Galata Kulesi yakınına taşınarak devam eden Çetinler Rezistans; her çeşit elektrik, ısı malzemelerinin perakende ve toptan satış sektöründe 40 yılı aşan bir süredir faaliyet göstermektedir. Çetinler Rezistans; gerek imalatını, gerekse satış ve pazarlamasını yaptığı ürün çeşidini kurulduğu tarihten itibaren sürekli olarak arttırarak devam etmiştir.

Kaliteli ürün ve satış sonrası hizmetin, müşteri memnuniyetinde son derece önemli olduğunu düşünen Çetinler Rezistans; istihdam ettiği personellerin de bu değerlere önem vermesine son derece özen göstermekte ve piyasanın tüm olumsuz şartlarına ve sorunlarına rağmen faaliyetlerini geliştirmektedir.

Çetinler Rezistans bugün; Türkiye’nin 81 iline, pazarlamacı personelleri ile giderek, karşılıklı güven ve sevgi bağı kurarak binlerce müşterisine rezistans ağırlıklı tüm elektrik malzemelerinin satışını gerçekleştirmektedir. Satış ve müşteri hacmi her geçen gün artan Çetinler Rezistans vizyon ve misyonundan ödün vermeden kendi yolunda ilerlemektedir.

Çetinler Rezistans Kurucusu Halis Çetin’den;

En büyük hayalim; aracı, pazarlamacı, satıcı firmaların ve son tüketicilerin bilinçlenerek, tercihlerini kaliteli ürünlerden yana yapmaları ve kalitesiz ürünlerin üretimine dolaylı olarak engel olmalarıdır.

Bana göre: Kaliteli ürün, en iyi pazarlamacıdır..

Bu mesleği seçmemde vesile olan Panos Usta’ma ve bu serüvenimin başlangıçlarında büyük katkısı olan Minas Saygı Bey’e teşekkürlerimi bir borç bilirim.

 

Vizyon: Türkiye’de, temel değerlerimize özen göstererek elektrikli ısı malzemelerinin satışında lider kuruluş olmanın sürekliliğini sağlamak ve Türkiye rezistans piyasasında ki kalite anlayışımızı, dünyaya tanıtmak.

Misyon: Benzersiz hizmet kalitesi, öncü uygulamaları, zengin ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlandırması ile müşterilerimize; eşsiz bir ticaret deneyimi sunmak ve rezistans pazarını geliştirmek.

 

Temel Değerlerimiz;

  • Güvenilirlik
  • İyimserlik
  • Kalite
  • Müşteri Odaklı Olmak


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.